Chceš vědět, jaká je tvá

ESENCE DIVOKOSTI?

Víš, jaké dary nese Tvá duše, a odkud pochází?

Co kdybych ti řekla, že

⫸ každá duše nese rozdílné kvality, které sem přišla manifestovat

⫸ že pokud tyto kvality známe, víme, jak se v životě rozhodovat, aby to bylo s námi v souladu na všech úrovních (těla, mysli, i duše)

⫸ a čím víc jsme v souladu s tím, čím je naše duše, tím spokojenější život budeme žít

⫸ protože čím víc jsme v souladu, tím větší hojnost si do života přitáhneme

Dává Ti to smysl?

Chceš vědět, jaké kvality nese právě ta Tvoje duše?

K čemu Ti je dobré znát své dary duše?

Pochopíš, jaké kvality Tvá duše nese

a jak se tyto kvality projevují v pozitivní, negativní a nefunkční rovině.

Budeš vědět, která rozhodnutí jsou pro Tebe ta pravá

a jak se vyhnout spirále negativních akcí, která vede k nefunkční poloze daru.

Dostaneš návod, jak se dostat do souladu se svou duší

tak, abys mohla manifestovat to, pro co jsi sem přišla.

Spousta věcí z Tvého života Ti zapadne

a pochopíš, proč občas jednáš určitým způsobem. A jak třeba jednat jinak, abys životem plynula s větší lehkostí.

Pokud cítíš, že přesně toto potřebuješ, ráda Ti Tvé dary duše načtu.

Balíček TVÁ ESENCE DIVOKOSTI obsahuje:

Načtení darů duše

Tvůj hlavní dar (či dary pokud máš dva hlavní) spolu s druhým a třetím darem, ukazují, jaké kvality a výzvy Tvá duše nese.

A pokud víš, kdo jsi na úrovni duše, je pro Tebe snadné rozhodnout se pro takové akce, které jsou s Tebou v souladu.

A čím víc jsi v souladu se svou duší, tím lehčeji životem plyneš.

Načtení původu duše

To, kde se duše poprvé inkarnuje, dokresluje celkový obraz toho, jaká je.

Poprvé se totiž inkarnujeme tam, kde to vibračně odpovídá tomu, čím jsme na úrovni duše.

Konzultace

V délce 1,5 h online přes aplikaci Zoom, na které Ti vše vysvětlím. Často mi i během konzultace „chodí“ další informace, až se někdy sama divím ♡.

Konzultaci Ti nahraju a pak pošlu, aby ses k ní mohla kdykoliv vrátit.

Hravé listy a shrnutí

Hravé listy jsou pozváním k dalšímu zkoumání Tvých darů a výzev. Obsahují otázky k zamyšlení a techniky, jak se na své dary ještě lépe naladit.

K balíčku dostaneš také shrnutí jednotlivých darů, jaké jsou jejich podoby (pozitivní, negativní a nefunkční), jak vypadá spirála negativních akcí, která vede k nefunkční poloze daru a jak ji přerušit.

A tvá investice?

Balíček je mou individuální VIP službou a samotné načtení vyžaduje mou hlubokou koncentraci a napojení na mé vyšší Já.

Stejně tak hodnota získaných informací se mi těžko převádí na koruny.

Nicméně energii je potřeba udržovat vyváženou a svůj čas a osobní zapojení si cením na 6500,-.

Chci si nechat načíst své dary

„Krásná a moc důležitá jsou upozornění na to, čeho se v životě vyvarovat, čeho si všímat, jak se projevujeme, když nemůžeme ventilovat svůj dar do světa.“

Už 14 dní si žiju se svými dary, tedy 14 dnů uplynulo od tvého výkladu. Své dary se nyní snažím vědomě vnímat ve svém každodenním životě. A sedí to úplně přesně! Už nějaký ten pátek pracuji sama na sobě a také se svými silnými stránkami, takže výklad pro mě nebyl úplným překvapení. Co je ale moc důležité – načtení darů pro mě bylo ujištěním a potvrzením. Bylo potvrzením, že si jen něco nevymýšlím, že se nejedná jen o mé představy. A také mě ujistilo, že se dokáži řídit hlasem své duše, která mě vede.

Moje dary, které jsi mi představila, se snažím už dlouhodobě uplatnit ve své práci. A je pro mě moc důležité vědět, že nejsem úplně mimo a neplýtvám zbytečně svou energií.

Co však pro mě byl úplně největší AHA moment, byla informace, že mám svoje dary využít hlavně sama pro sebe – při výkladu jsi řekla: „Dávej moudrost v první řadě sama sobě!“ Jak to zní jednoduše a automaticky, ale ono není. Uvědomila jsem si, že mám stále potřebu někomu se zavděčovat, darovat, vymýšlet, jak zachráním svět, co je mé poslání, ale nějak jsem zapomněla na sebe! Takže od teď už ne. Teď už si říkám: „Moudrost je mým největším darem, jak využiješ svou moudrost, abys prospěla sama sobě, jak se potěšíš?“ A najednou na ten svět koukám úplně jinak.

Další důležitou poznámkou byl tvůj vhled, že jsem v práci doposud jednala hlavně z pozice druhého daru. Teď už je mi jasné, proč mi to sice šlo, ale hodně jsem se u toho nadřela. Je to pro mě další pošťouchnutí zamýšlet se nad tím, jak využít druhý dar více jako „kanál“ pro svou nejsilnější stránku.

Krásná a moc důležitá jsou upozornění na to, čeho se v životě vyvarovat, čeho si všímat, jak se projevujeme, když nemůžeme ventilovat svůj dar do světa. Opět všechny své stinné stránky moc dobře znám a je pro mě úlevou vědět, že je to přirozený projev toho, že nejsem autentická, že ze sebe nedávám to nejcennější, a také je to návod, co a jak mohu změnit.

Baru, děkuji, bylo to obohacující a napínavé a dále se všemi informacemi pracuji!

Martina Nentvichová

„Cítím obrovskou vděčnost, že své dary znám, docvaklo mi díky nim tolik věcí, tolik souvislostí, že se to nedá jen tak jednoduše napsat.“

Dary duše kolem mě kroužily delší čas, když začala načítat Baru, neváhala jsem, protože Baru je prostě jedinečná 🙂.

Dary jsem si nechala načíst především proto, že jsem se potřebovala ujistit, že jdu správnou cestou. Sama jsem netušila jak moc zásadní pro mě načtení bude. Znát své dary duše, to je dar na celý život. Po načtení mi spadl kámen ze srdce, ujistila jsem se, že jdu správně, že jdu naproti svým darům. Ale tím to neskončilo.

Nehloubám nad dary každý den, ale prostě mě nestále provází. Nacházím v nich mnoho odpovědí. Vím také, jak je nesmírně bolavé, když své dary nechceme přijmout nebo si je odpíráme. Konečně jsem pochopila svoji vnitřní holčičku, po čem toužila a neměla to...přišlo veliké pochopení, soucit a sblížení.

Moc mě baví, jak se občas zastavím, a musím se v duchu smát (někdy i nahlas), protože mi dojde nějaká souvislost mého chování a mými dary. dary duše jsou pro mě takový maják, ukazují mi směr.

Cítím obrovskou vděčnost, že své dary znám, docvaklo mi díky nim tolik věcí, tolik souvislostí, že se to nedá jen tak jednoduše napsat. Ale hlavně, tohle je jen začátek. Své dary znám několik měsíců ale stále se ukazují nové věci, stále to dosedá…no, je to prostě dar na celý život 🙂. Děkuji Baru 🙂

Ivana dudková

http://ivanadudkova.cz/

„Pomohlo mi to postupně si uvědomit, že pokud se sladím s mými hlavními dary a budu s nimi v souladu, tak se mi prostě dějí zázraky, než když jdu proti nim.“

Když se mi přišla do cesty možnost nechat si od Baru načíst Dary duše, neváhala jsem ani chvilku a hned se přihlásila, protože Bářiny projekty, jsou pro mě velkou inspirací.

Při povídání o mých darech, jsem si postupně uvědomovala, že mě doprovází celý můj život, jen jsem nikdy nebrala, jako dar. Pomohlo mi to postupně si uvědomit, že pokud se sladím s mými hlavními dary a budu s nimi v souladu, tak se mi prostě dějí zázraky, než když jdu proti nim.

Dokážu to teď lépe pozorovat, kdy jsem nebo nejsem napojená. Jsem ráda, že jsem tuto možnost využila. a Báře moc děkuju, opět mě to posouvá dál v mém sebe-poznání. 💕

Veronika Prausová

Co k načtení potřebuješ?

Potřebuji Tvé datum a místo narození, celé jméno a příjmení a jméno a příjmení při narození, abych Tě našla v Akáši (alias Vesmírném Googlu).

Jak to celé probíhá?

Přihlaš se přes formulář a potvrď svou adresu. Až mi moje děti dovolí, ověřím si, zda mám povolení načíst Tvé dary. Pak Ti vystavím fakturu a po jejím uhrazení začnu načítat. Co načtu shrnu do přehledného PDF. Až budu mít hotovo domluvíme si termín konzultace, kde Ti vše vysvětlím. Konzultaci Ti nahraju a záznam pošlu spolu se shrnutím a hravými listy. Do 14 dní od vyplnění formuláře budeš svou esenci divokosti znát. /Pokud se nestane nějaká nepředvídatelná věc, popřípadě nebudu mít plný diář – to si ale domluvíme než začnu načítat 🙂/

Jdou načíst všechny duše?

Ne, někdy k záznamům nedostanu přístup. Toto si ale ověřuji před tím, než Ti vystavím fakturu.

Jak s tím souhlasí astrologie, numerologie a tak?

Duše si vybírá datum, místo i čas narození, tak, aby to korespondovalo s tím, jaká je. Proto astrologické, numerologické a jiné rozbory sedí. Osobně studuji i genové klíče a vidím v nich velké paralely s dary duše. Velký rozdíl vidím v tom, že astrologie a podobné obory popisují až danou inkarnaci, kdežto dary duše (nebo v mém pojetí esence divokosti) popisují přímo danou duši.

Můžeš se splést?

Možné je vše, takže můžu :). Ale protože Akáša vždy odráží záměr a můj záměr je dostat co nejpřesnější čtení pro danou duši, dostaneš přesně ty informace, jaké zrovna potřebuješ. A jen tak mimochodem, ještě se mi to nestalo :).

Můžu si objednat čtení pro někoho jiného?

Ano, můžu načíst Tvé děti, protože za ně máš zodpovědnost, popřípadě jiné členy rodiny, o které se staráš. Mohu načíst i Tvého partnera, pokud máte společnou domácnost (ne pokud pouze randíte), ovšem vždy je lepší mít jeho souhlas. Pokud máš k tomuto otázky, napiš mi na baru@mesicnistezka.cz.

Rozhodně nemohu načítat „jen tak“, dostala bych jen hromadu blbostí.

Jak vypadá samotné načtení?

Nejprve se naladím na sebe a pak na Akášu a požádám přístup ke konkrétní duši podle údajů zmíněných výše. Poté kladu seznam otázek a odpovědi si ověřuji kyvadlem. Často mi odpověď do hlavy „skočí“ už dřív, ale jistota je kulomet ;). Těžko se to popisuje a z venku to vypadá slovy mého muže „že si jen tak hraju s kyvadýlkem“. Informace, které načtu, jsou ovšem nesmírně cenné a myslím, že reference mluví za vše :).

Kde ses to naučila?

Nejprve jsem absolvovala trénink načítání darů u Alessandry Lanzafame a pak jsem vstoupila do kurzu Soul Realigment®, za kterým stojí Andrrea Hess.

A kde se vzala esence divokosti?

Celou mou tvorbou se prolíná archetyp divoké ženy a doprovází mě již více než dekádu i v osobním životě. Divokost pro mne je nejvyšší stupeň autenticity. Žít svou divošku znamená být věrná sama sobě. A co je víc autentičtější než to, čím jsme na úrovni duše?