Chceš zažít krásu ženského sdílení, sesterské podpory a přijetí, ale v Tvém okolí nikdo ženské kruhy nepořádá?

Nebo bys ráda přišla, ale máš malé děti a nemůžeš je nechat doma déle než 3 hodiny?

Popřípadě Ti živý kruh se mnou nevychází z jakéhokoliv jiného důvodu?

Přesně pro tyto případy pořádám také online ženské kruhy, na které se můžeš připojit odkudkoliv chceš. Tedy je fajn mít kolem sebe klid. Já se třeba chodím zašívat do dodávky :).

Na kruhu sdílíme, tančíme a zařazuji i prožitkovou část, třeba vedenou vizualizaci či meditaci nebo jinou techniku, která Tě dovede do Tvého středu a díky níž se napojíš na sebe. Praxe ukázala, že i takhle na dálku jsou ženské kruhy silné, stejně jaké naživo.

Jak to probíhá technicky?

Používám aplikaci Zoom. Pro co nejlepší zážitek je potřeba počítač, notebook, nebo telefon s kamerou a mikrofonem.

Pokud se budeš připojovat přes počítač či notebook, stačí Ti webový prohlížeč. Pokud použiješ telefon, nainstaluj si aplikaci Zoom pro Android či iPhone.

V den kruhu Ti pošlu na email, přes který ses přihlásila, odkaz, na který stačí kliknout a jsi na kruhu. Přihlašovat je se možné do 18:10, poté již začínáme.

Pokud máš jakékoliv otázky ohledně techniky, dej mi vědět. Ráda Ti je zodpovím či jinak pomohu.

Jak to je s platbou?

Cena kruhu je 250 korun a platit můžeš převodem na účet až po kruhu, podle toho, jestli se Ti líbil. Toto je zaváděcí nabídka, protože chápu, že online formát ženského kruhu je vcelku nový a sama nerada kupuji zajíce v pytli. Od příštího roku však počítám s platbou předem na účet. Teď je super doba si nezávazně vyzkoušet, jestli jsou online ženské kruhy pro Tebe.

Termíny a témata online ženských kruhů 2020

Kruhy se konají každý měsíc ve čtvrtek kolem novu od 18:00 do 20:00.

15. 10. – Podzimní rovnodennost, bohyně Mokoš a element Země

12. 11. – Samhain, Dušicky, archetyp stařeny, bohyně Morana

17. 12. – Předvánoční relax

Máš otázku?

Zeptej se ve skupině, popřípadě využij Messenger, najdeš mě tam pod přezdívkou Baruza Baru. Nebo mi napiš na mail baru@mesicnistezka.cz.